MPIC2525.JPG

SEO audit- kasvata veebilehe liiklust ja päringute arvu

Kasvata päringute ja kvaliteetsete külastuste arvu oma veebilehel!

SEO audit annab detailse ülevaate, mis on veebilehel hetkel halvasti ning kuidas saab veebilehe puudujääke parandada. Koostame konkreetse tegevuskava koos soovitustega, et veebileht korda teha.

 

Märksõnad ja otsing

SEO tulemuslikkus sõltub suuresti märksõnadest. Oluline on kasutada veebilehel just neid märksõnu ja fraase, mida veebis tegelikult otsistakse. Aitame leida otsifraasid, mida kliendid kasutavad.

Veebilehe tehniline ülevaatus

Analüüsime ja kontrollime veebilehe tehnilist võimekust: katkised lingid, kiirus, mobiilisõbralikkus, sitemapi ja robots.txt faili olemasolu. Kui on seadistatud Google Analytics ja Google Search Console, siis vaatame ka nende seadistuse üle.

Veebilehe sisu

Analüüsime, kuidas on kasutatud märksõnu sisutekstides ja metaandmetes. Oluline on kasutada märksõnu kõikides SEO sisuelementides: metatiitel ja -kirjeldus, pealkirjad, sisutekstid ning URL-id. Anname konkreetsed soovitused, kuidas sisu optimeerida ja märksõnu maksimaalselt kasutada.

Konkurentide veebilehed

Analüüsime sinu kolme peamise konkurendi veebilehte SEO kontekstis, et anda ülevaade, milline on Sinu konkurentide positsioon ning mida saaksid Sina veel paremini teha, et konkurentides paremal positsioonil olla.

Välised lingid (Off-page SEO)

Välised lingid ehk viited teistele veebilehtedelt on eduka SEO oluliseks osaks. Analüüsime veebilehe väliste linkide autoriteetsust, mahtu ning kvaliteetis, samuti vaatame üle veebilehe enda autoriteetsuse, mis on SEO oluline mõõdik.

Google My Business'i seadistamine

Google My Business on virtuaalne visiitkaart, mis on täiesti tasuta ning eriti kasulik ettevõtete puhul, kellel on füüsiline asukoht (pood, esindus, salong). Nii laievad külastavad ettevõtte asukohapõhiselt kiiresti ples ning ettevõte on Googles rohkem nähtav.

Google Search Console'i seadistamine

Search Console on SEO tööriist, mis aitab jälgida märksõnade positsioone ning tuvastada katkisi (404) linke. Aitame seadistada ja analüüsida Search Console infot, et oleks hea oma veebilehel pidevalt silma peal hoida.

Piltide optimeerimine

Soovitame alati optimeerida veebilehel olevad pildid ja failid. Piltide puhul on optimeerimine kasumlik, kui soovite ka pildiotsingus välja paista. Analüüsime, kas piltide elemendid on optimeeritud ninga nname omapoolsed soovitused, kuidas seda kõige efektiivsemalt teha.

SEO auditi paketi tutvusus:

  • Allikas: Ahrefs, Screaming Frog SEO Spider

  • Sisumaht: ca 20 lehekülge

  • Formaat: PDF + Exceli tööfail


Kõik SEO auditi tellijad saavad lisaks tasuta 30-minutilise konsultatsiooni