Privaatsuspoliitika

Viimati uuendatud 05. märtsil 2024
Jõustumise kuupäev 05. märts 2024See privaatsuspoliitika kirjeldab

SEO & MARKETING STUDIO OÜ (asukohaga Parkheina tee, Maardu Harjumaa 74117, Eesti, e-post: elina@seostudio.ee) poliitikaid teabe kogumisel, kasutamisel ja avalikustamisel, mida me kogume, kui kasutate meie veebisaiti (https://seostudio.ee) (edaspidi „Kodulehte“). Kodulehe juurdepääsu või selle kasutamisega nõustute oma teabe kogumise, kasutamise ja avalikustamisega vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale. Kui te ei nõustu sellega, palun ärge kasutage kodulehte.
Me võime igal ajal muuta seda privaatsuspoliitikat ilma teile ette teatamata ja postitame kodulehele muudetud privaatsuspoliitika. Muudetud poliitika jõustub 180 päeva pärast selle kodulehele postitamist ja kodulehe edasine kasutamine pärast seda perioodi tähendab teie nõusolekut muudetud privaatsuspoliitikaga. Seetõttu soovitame teil seda lehte perioodiliselt üle vaadata.

Kuidas me kasutame teie teavet:
Kasutame teie kohta kogutud teavet järgmistel eesmärkidel:

  • Turundus/ Reklaam
  • Sihtotstarbeline reklaam
  • Kui soovime kasutada teie teavet mõnel muul eesmärgil, küsime teilt nõusolekut ja kasutame teie teavet ainult teie nõusoleku saamisel ning ainult selleks otstarbeks, milleks nõusoleku andsite, välja arvatud juhul, kui seadus nõuab meilt teisiti.

Kuidas me jagame teie teavet:
Me ei edasta teie isiklikke andmeid kolmandatele osapooltele ilma teie nõusolekuta, välja arvatud allpool kirjeldatud piiratud asjaoludel:


Analüütika
Nõuame, et selline kolmas osapool kasutaks meilt saadud isiklikke andmeid ainult selleks otstarbeks, milleks need edastati, ja ei säilitaks neid kauem, kui on vajalik nimetatud eesmärgi täitmiseks.
Võime avalikustada teie isiklikke andmeid ka järgmistel põhjustel: (1) kohaldatava seaduse, määruse, kohtuotsuse või muu õigusliku protsessi järgimiseks; (2) teie lepingute, sealhulgas käesoleva privaatsuspoliitika täitmise tagamiseks; või (3) vastamiseks väidetele, et Teenuse kasutamine rikub kolmandate osapoolte õigusi. Kui Teenus või meie ettevõte ühineb või omandatakse teise ettevõtte poolt, on teie teave üks varadest, mis antakse üle uuele omanikule.Teie õigused:
Sõltuvalt kohaldatavast seadusest võib teil olla õigus pääseda juurde ja parandada või kustutada oma isikuandmeid või saada oma isikuandmetest koopia, piirata või esitada vastuväiteid oma andmete aktiivsele töötlemisele, paluda meil jagada (portida) teie isikuandmeid teisele üksusele, tagasi võtta mis tahes nõusolek, mille olete meile andnud oma andmete töötlemiseks, õigus esitada kaebus järelevalveasutusele ja muud sellised õigused, mis võivad olla asjakohased vastavalt kohaldatavatele seadustele. Nende õiguste kasutamiseks võite kirjutada meile aadressil elina@seostudio.ee. Vastame teie taotlusele vastavalt kohaldatavale seadusele.
Pange tähele, et kui te ei luba meil koguda või töödelda nõutavaid isikuandmeid või võtate tagasi nõusoleku selliste andmete töötlemiseks nõutavatel eesmärkidel, ei pruugi teil olla võimalik kasutada teenuseid, mille jaoks teie teavet taotleti.Küpsised jne.

Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas me neid jälgimistehnoloogiaid kasutame ja teie valikuid nende tehnoloogiate suhtes, palun vaadake meie Küpsisepoliitikat.Turvalisus:
Teie teabe turvalisus on meile oluline ja kasutame mõistlikke turvameetmeid, et vältida teie teabe kaotsiminekut, väärkasutust või volitamata muutmist meie kontrolli all. Siiski, arvestades sisemisi riske, ei saa me tagada absoluutset turvalisust ja seetõttu ei saa me garanteerida või kinnitada mis tahes teabe turvalisust, mille te meile edastate, ning teete seda omal riskil.Kaebused:

Kui teil on küsimusi või muresid seoses teie teabega, mis on meie valduses, võite pöörduda e-posti aadressi: elina@seostudio.ee. Me käsitleme teie muresid vastavalt kohaldatavale seadusele.