SEO Studio lugu

SEO Studio missioon

SEO Studio missiooniks on aidata ettevõtteid ja organisatsioone, ka pisemaid ja alustavaid, kellel puuduvad suured turundusressursid.

SEO on parim viis, kuidas oma veebileht Googles nähtavaks teha, ilma püsivate turunduskuludeta.

Minu südameasjaks on Eestis luua usalduslik ja toetav SEO kogukond, mis on mõeldud kõigile turundushuvilistele, kes soovivad teada rohkem kodulehe optimeerimisest ning seda ise ka praktiseerida oma töös.

Enne SEO Studiot ...

Alustasin oma karjääri turundusvaldkonnas Tartu Ülikooli Turundusklubist, alguses projektijuhina, hiljem juba juhatuses. Samal ajal töötasin digiturundusagentuuris SEO spetsialistina. Töötasin erinevate SEO projektidega ja tegin ettevõtetele koolitusi. Agentuuris töötades sain aru, et SEO maailm mulle meeldib ja paneb silma särama, aga sooviksin pakkuda personaalsemat tuge ja lähenemist ettevõtetele.

Minult küsitakse sageli “Elina, mis tööd sa teed?”, kuid vastus vajab alati pikemat selgitust. SEO on siiani maailm, millest paljud veel suurt midagi ei tea, see tundub keeruline ja kohati isegi müstiline, kuid tegelikult teavad kogenud turundajad, et see üldse nii ei ole.


SEO on jõukohane igaühele ning SEO Studio eesmärk on toetada ja olla usaldusväärseks koostööpartneriks ettevõtetele, et muuta nende turundus tulemuslikuks.
Soovin luua väärtust ning SEO Studio on just see koht, kus saan aidata ettevõtetel kasvada. Juhin SEO Studiot, tehes kõiki SEO projekte 100% ise.

Minu südameasjaks on Eestis luua usalduslik ja toetav SEO kogukond, mis on mõeldud kõigile turundushuvilistele, kes soovivad teada rohkem kodulehe optimeerimisest ning seda ise ka praktiseerida oma töös.

Kes on Elina Klesman?

Olen dokumendihalduse ja veebitoimetaja taustaga. Hariduselt olen info- ja teadmusjuhtimise magister Tartu Ülikoolis. Oma tööalast karjääri alustasin just dokumendihalduse suunal, kuid ühel hetkel jõudsin turunduseni, mis võitis minu südame.

Minu suurimad suunajad ja olemuse arendajad on alati olnud minu pere.
Olen väga perekeskne inimene ning nende arvamus ja toetus on minu jaoks oluline. Tänu oma perele olen õppinud töötama oma unistuste nimel ning kuulama südame häält.

Püüan oma tegemistes olla alati aus teiste ja enda vastu ning ajada oma asja.
Olen suur tantsu ja kirjanduse huviline. Mind paeluvad elulooraamatud ning innustavad teiste inimeste kogemused.

Usun siiralt, et teiste kogemusest on võimalik õppida, kuid mõned õppetunnid peab iga inimene ka ise läbi elama.

​Sertifikaadid: