Miks valida SEO Studio?

Edukat
SEO projekti
0 +
Rahuloevat
klienti
0 +
Töid tuleb
läbi soovituste
0 %

Tulemustele orienteeritud lahendused

Meie eesmärk on luua, läbi SEO, ettevõttele väärtust ning aidata kasvada. Keskendume alati tegevustele, mis tuleb teha, mitte nendele mida võiks teha.
Pakume kodulehe optimeerimise terviklahendust, alustades strateegia loomisega ja lõpetades kõikide muudatuste elluviimisega kodulehehaldustarkvaras.

Personaalne lähenemine

Iga ettevõte, sõltumata valdkonnast ja turust, on eriline ning isemoodi. Meil ei ole kindlat tööplaani, mille järgi alati SEO projekte läbi viime.
Loome igale kliendile, vastavalt ärilistest eesmärkidest, personaalse strateegia ja tööplaani, mis aitab saavutada soovitud tulemused.

Läbimõeldud tööprotsessid

Meil on välja kujunenud kindlad tööriistad (tarkvarad ja keskkonnad) ning -protsessid, mis aitavad tagada meil oma klientidele kvaliteetse ja mugava teenuse.
Oleme välja töötanud parimad analüüsimise raportid ning projektijuhtimise protsessid, mis muudavad kogu projekti kulgemise mugavaks ja kergesti jälgitavaks.

Pikaajaline tulemuslik koostöö

Soovime luua parimad tingimused pikaajaliseks koostööks. Usume, et koduleht ei saa lõplikult kunagi valmis ning seda tuleb järjepidevalt uuendada ja üle vaadata.
Soovime oma klientidele parimaid tulemusi ning olla heaks koostööpartneriks pikema perioodi vältel, et pidevalt ettevõtte arengut toetada.

Laiapõhjalised kogemused

SEO projektide puhul on suureks väärtuseks kogemus. Oleme töötanud projektidega nii Eesti, Soome, Austraalia, Läti, Leedu ja Suurbritannia turul.
Igapäevaselt on meie peamised kliendid küll Eesti turul, kuid aitame hea meelega ka teistel turgudel paremaid positsioone Googles saavutada. Oleme optimeerinud kodulehti erinevatest valdkondadest- pangandus, jaekaubandus, IT-tarkvarad, käsitöö, kinnisvara, tootmisettevõtted, avalik sektor.

Professionaalsed kootööpartnerid

Kõike me ise ei oska ning seetõttu oleme otsustanud spetsialiseeruda just ainult SEO-le. Kuid usume väga koostöösse ning tänu sellele on meil mitmeid toredaid koostööpartnereid, keda julgeme alati soovitada, kui on huvi lisaks kodulehe optimeerimisele veel muude digiturunduse võimaluste vastu.
Koos viime Sinu ettevõtte uuele tasemele.

Teised soovitavad

Meil on rõõm koos töötada klientidega, kes usaldavad meid. Koostöös loome väärtust, mis tasub ennast ära ning aitab ettevõttel kasvada. Meie toredate klientide tagasisidet saab lugeda siit.

Kliendid SEO Studiost

Teeme koostööd

Elina Klesman- SEO Studio

Soovid oma ettevõtte veebilehe tulemuslikkust tõsta? Saan Sulle appi tulla.

Vaatame koos, kuidas saan Sinu ettevõtet aidata!

Elina Klesman
SEO spetsialist ja strateeg