SEO koolitus ettevõtetele- kodulehe optimeerimine otsingumootoritele

Aitame sul mõista SEO olemust, reegleid ja parimaid praktikaid ning seletame kõik olulised tegevused lahti, et saaksid edaspidi kodulehe optimeerimisega ise hakkama. Koolitus on praktiline ning üles ehitatud vastavalt Sinu tegevusvaldkonna näidetele.

SEO koolituse lõpuks:

Kui soovid mõista SEO põhitõdesid ning õppida iseseivalt kodulehte optimeerima, siis võta meiega ühendust.

Miks õppida ise kodulehe optimeerimist?

Kodulehe haldamine on pidev protsess, mis ei lõppe kunagi- see tähendab eelkõige seda, et hea kodulehe puhul tuleb pidevalt värskendada ja lisada infot. Kui ettevõtte siseselt on olemas inimene või inimesed, kes mõistavad kodulehe optimeerimise põhitõdesid ning oskavad seda ise teha, siis see on ettevõttele suur väärtus. 

Sisseostetud SEO teenuse puhul tasub alati arvestada sisseelamisajaga, see tähendab seda, et spetsialist tutvub valdkonnaga, vaatab, mis konkurendid teevad ning alles seejärel saab asuda sisulist SEO tööd tegema. Selle võrra on kogu protsess pikem ja sageli ka kulukam ettevõtte jaoks.

Kui palju SEO koolitus maksab?

Koolituse hind on ettevõttele (sõltumata osalejate arvust) 940 eurot ja see sisaldab:

Kui koolitus ei olnud kasulik?

SEO koolituse pakkujaid on palju ning leida enda jaoks kõige sobilikum spetsialist võib olla esmapilgul keeruline.

SEO Studio koolitused on eelkõige praktilise suunitlusega, mille eesmärk on selgeks teha kodulehe optimeerimise põhitõed ning seejärel anda kätte praktilised näpunäited, mida kasutades on võimalik iseseisvalt kodulehte hakata optimeerima kohe peale koolituse lõppu.


Kui tunned peale koolitust, et tegemist oli raisatud ajaga ning sellest mingit kasu ei saanud, siis me koolituse eest arvet ei esita.
Elina Klesman- SEO Studio

Soovid oma ettevõtte veebilehe tulemuslikkust tõsta? Saan Sulle appi tulla.

Vaatame koos, kuidas saan Sinu ettevõtet aidata!

Elina Klesman
SEO spetsialist ja strateeg